Úvod » Rozhovory

Rozhovor s kapitánem céčka Pavlem Barešem

publikováno 29.03.2015

V dalším předsezónním rozhovoru si můžete přečíst názory kapitána C týmu Pavla Bareše. Jaké jsou ambice céčka pro jaro?

Po ročním období anarchie, kdy se na postu kapitána střídalo v C týmu několik hráčů, jsme před letošní sezonou zvolili na tento post Pavla Bareše. Pod jeho vedením získalo céčko na podzim rekordních 24 bodů, přezimovalo na parádním 5.místě a sám kapitán k tomu přispěl skvělými 10 brankami. Už v sobotu vyběhne Bary se svým týmem k prvnímu jarnímu zápasu proti Újezdu...

Jak se těšíš na jarní část sezony?

Těším se strašně moc. Myslím, že na podzim jsme se herně výrazně posunuli a očekávám, že si tento progres přeneseme i do jara.

První sezonu působíš jako kapitán céčka, jak hodnotíš dosavadní umístění a co očekáváš od jara?

Současné 5. místo je nad všechna naše očekávání, takže jsem s ním velmi spokojen. Od jara čekám minimálně udržení se v první desítce a myslím, že míříme i výš.

Jak se v roli kapitána cítíš?

Dobře, ale pociťuju také velkou zodpovědnost za výchovu mladých talentů... (smích)

Po polovině sezony jsi s 10 vstřelenými góly nejlepší střelec týmu, jaké máš pro jaro osobní střelecké ambice?

Zrovna dnes jsem nad tím přemýšlel... Asi bych se chtěl držet podzimního formátu. Kdybych udržel do konce sezony průměr jednoho vstřeleného gólu na zápas, bylo by to optimální.

Hodně se debatuje o případném založení déčka pro další sezonu, jak se na ten nápad jako kapitán céčka tváříš?

Myslím si, že tento nápad není vůbec špatný, akorát nám k němu stále chybí dva až tři hráči, aby mělo naše případné déčko pevný základ.

Od koho z céčka očekáváš na jaře nejlepší výkony, rodí se nám u vás nějaká další hvězda?

Na trénincích pozoruju velké zlepšení u Viktora, takže zvlášť u něj se je jistě na co těšit. Od loňské sezóny se jeho styl hry výrazně změnil k lepšímu.

Díky za rozhovor, ať ti to tam padá i na jaře!