Výsledek:  5:7 (1:2)
Sestava:   Tomáš Kulhánek (B), Ondřej Horáček, Jiří Rychtár, Matěj Ležík, Marek Lisý, Michal Kincl, Petr Čapek, pavel Polanský, Jakub Opršal
Góly:        Rychtár 2, Ležík, Polanský, Čapek
Asistence: Kincl

Odehrál jsem hodně zápasů za náš klub, ale v sezoně 2015/2016 si troufám říci, že jsem podal suverénně nejhorší výkon, který se mi kdy podařilo vypotit. Tým Hespro "B" okupuje spíše nižší patra tabulky, proto jsme do zápasu šli zbytečně natěšeně na obří gólové hody. První poločas nebyla hra vůbec dobrá, vedení 2:1 bylo neskutečně upracované. Hra byla stojatá, v obraně proběhlo neskutečné množství chyb, nedařilo se střelecky... Ve druhém poločase, naše nuzná hra už nestačila na výkon soupeře, jenž taky nebyl zářný, ale na ten náš to bohatě stačilo. Prohra 7:5 nutno přiznat naprosto zasloužená. Ve fotbalové hantýrce jsme odehráli zápas blbec. Poučení z tohoto zápasu je zjevné: Nikdy nepodceňovat soupeře ať už vypadá jakkoliv slabě!