Výsledek:  7:1 (4:0)
Sestava:   Tomáš Kulhánek (B), Ondřej Horáček, Pavel Polanský, Matěj Ležík, Jiří Rychtár, Michal Kincl, Nikolas Soumar
Góly:        Soumar 3, Horáček 2, Ležík, Kincl
Asistence: Ležík 2, Rychtár, Kincl

V zápase proti Blešnu jsme měli být favorité. A tak se také stalo. V prvním poločase jsme měli jasně navrch a dávali jsme i hezké góly po pěkných kombinačních akcích. Soupeř se dostal do několika pološancí, ale náš gólman měl při dobré vůli dva zákroky. Poločas skončil 4:0 a zápas se zdál být rozhodnutý. Do druhého poločasu jsme nastoupili jaksi vlažně a hned to bylo znát. Soupeř dvakrát nastřelil tyč. Jednou míč na tyčku musel vytáhnout bravurním zákrokem Tomáš Kulhánek. Skóre se neměnilo ani po dalších několika šancích, jak na naší, tak na soupeřově straně. Nakonec, za druhý poločas asi zaslouženě, FC Blešno rozvlnilo naší síť a Tomáš si musel ke své velké nevoli poprvé v tomto zápase zarybařit. Naštěstí to byla jediná čudla, která v naší síti uvízla. My jsme totiž ve druhém poločase skórovali hned třikrát a tak jsme pohřbili jakékoliv soupeřovy naděje na obrat v utkání. Konečný výsledek 7:1 je spravedlivý a naprosto zasloužený. Po Hespru jsme předvedli, že jsme schopni porážet papírově slabší soupeře a tak doufáme, že zápasem s Blešnem jsme zažehnali naši menší krizi a od této chvíle bude vše tikat, jako správně seřízené švýcarské hodinky.