Úvod » 2015/2016 » A tým

BFK Ledvinka "A" x Trencampe

publikováno 29.09.2015

Výsledek:    2:5 (0:2)
Sestava:      Lukáš Salavec (B), Ondřej Horáček, Petr Čapek, Pavel Polanský, Tomáš Kulhánek, Jiří Rychtár
Góly:           Horáček, Polanský
Asistence:   Polanský, Rychtár

Před samotným utkáním bych chtěl okomentovat účast na zápase. Nebyla valná. Ano, byl Bigyfest. Ale to, že si někdo nedokáže pohlídat životosprávu není problém klubu, ale jednotlivců. Těm co dorazili děkuji. Matěj Ležík opět nedorazil a jelikož je to již několikátý hráč tuto sezonu brzy budou podniknuty patřičné kroky, které jak pevně věřím tyto excesy odstraní.
Ale nyní již k samotnému zápasu. Jeden na střídání byl proti soupeři, který se sešel v plném počtu deseti lidí, poměrně velký problém. Trencampe nás utavil již v první půlce a poté co Ondřej Horáček neproměnil v prvním poločase dvě jasné gólovky, byli jsme hned dvakrát potrestáni. Jednou trefil domácí Beránek míč přesně k tyči po velmi pěkné otočce. Nedal našemu gólmanovi žádnou šanci. V druhém poločase jsme se prosazovali i my jednou se díky svému důrazu na brankovišti prosadil Pavel Polanský. Druhý gól našich barev přidal po přiťuknutí od Pavla Polanského Ondřej Horáček. Naše všemožné úsilí, ovšem nestačilo ani na bod, soupeř přidal další tři góly a potvrdil svoji dominanci v zápase. Nejhorší na celé věci je, že jsme nedokázali využít ani dvě minuty dlouhou přesilovku 4 na 3. Zápas se opravdu nepovedl, svůj díl na tom měl nedostatek hráčů i slabý výkon od některých účastníků Bigyfestu. Co napsat více? Snad jen, že jsme všichni odkráčeli zpytovat svá svědomí do našich domovů.