Výsledek:    9:2 (3:1)
Sestava:      Tomáš Kulhánek (B), Prince, Ondřej Horáček, Michal Kincl, Petr Čapek, Lukáš Vencl, Josef Hodmeister
Góly:           Čapek 4, Hofmeister 2, Kincl 3
Asistence:   Horáček 2, Vencl 2, Kulhánek 2, Čapek 2

Blasters měli našemu klubu co oplácet. V předchozích letech totiž obdrželi debakl od našeho áčka 18:0. V den zápasu jsme tento výsledek rozhodně neočekávali, jelikož v loňské sezoně skončili Blasters na výborném druhém místě v okresním přeboru a odmítli postup do kraje. Zápas se vyvíjel velmi příznivě pro náš tým. Již po několika minutách jsme vedli. Soupeř se také dostal do několika pseudošancí, ale našeho jistého gólmana ohrozili pouze jednou a byl z toho gól. V dalším průběhu poločasu jsme soupeře přehrávali a nepouštěli je do jasných šancí. Poločas skončil 3:1 v náš prospěch a všechno vypadalo velmi nadějně. Druhý poločas jsme už nezačali tak skvostně jako ten první a soupeře jsme pouštěli do gólových příležitostí. Naštěstí z nich Blasters nedokázali vykřesat pověstnou jiskru naděje a jediná šance, kterou využili, byla díky nesmyslné chybě. Trio našich hráčů totiž v obranném pásmu zkoušelo, zda-li se naše trojúhelníky vyrovnají těm Barcelonským - nebylo tomu tak. Soupeř se povzbuzen gólem rozhodl hrát powerplay. Jenomže naše obranná hra byla tak účinná, že jediný, kdo z této činností těžil, byl náš tým. Několikrát jsme trefili prázdnou branku a o vítězi utkání bylo rozhodnuto. Konečný výsledek 9:2 mluví za vše. V dnešním utkání bych dal pověstný palec nahoru Vency Tittelbacha panu Čapkovi. Petr Čapek totiž skóroval hned čtyřikrát a drží si neskutečný průměr 4 góly na zápas. Za zmínku stojí i výkon Josefa Hofmeistra, kterému se podařilo opět dvakrát rozvlnit síť a my jen doufáme, že mu to vydrží co nejdéle.