Výsledek:    7:5 (3:1)
Sestava:      Lukáš Salavec (B), Ondřej Horáček, Tomáš Kulhánek, Pavel Polanský, Michal Kincl, Jan Stonawski, Jakub Opršal
Góly:           Kincl 2, Kulhánek 2, Stonawski, Horáček, Opršal
Asistence:    Kincl 2, Polanský, Kulhánek, Horáček, Salavec

Zápas s Bad Boys jsme odehráli v Nechanicích. Na písečném povrchu mají domácí vždy výhodu, protože většina týmů není na takto rychlý povrch zvyklá. Většinou se zápas v Nechanicích promění v gólové hody. Dnešní zápas se v duchu gólových hodů nesl již od samého začátku, kdy zrádnost zdejšího hřiště pocítil Horáček, který chtěl jako poslední hráč udělat rychlou otočku vpravo, to se nevyvedlo, podsmekla se mu levá noha a skončil na zemi. Útočící hráč měl velmi snadnou úlohu, když uklidil míč podél nohy Lukáše Salavce do naší brány a soupeř tak po dvaceti vteřinách vedl 0:1. Události nabraly rychlý spád. Prakticky hned z rozehry se totiž prosadil Kincl, když z křídla hezky usměrnil míč svoji preferovanou levou nohou na zadní tyč. 1:1. Asi po třiceti vteřinách se Kincl prosadil znovu. Snažil se míč nahrát do brankového prostoru, kde si ho do vlastní branky nešťastně srazil domácí obránce. 2:1. Toto vše se událo během pohoupouhé minuty a půl. Následovala krátká pauza, hra se přelévala ze strany na stranu a byli jsme to právě my, kdo vsítil další gól. Polanský posunul míč Horáčkovi na křídlo a ten mezi nohami obránce naservíroval míč na úplně nehlídaného Stonawského, jenž nezaváhal a míč nasměroval chytrou tečí přímo k levé tyči 3:1. Od této doby jsme přestali hrát aktivně, zatáhli jsme se do obranného krunýře jako želva a očekávali jsme s čím přijde soupeř. Bad Boys nás sice mačkali jako limetku do mojita, ale poločas skončil 3:1 v náš prospěch. Druhý poločas opět začal lépe pro nás. Opršal si nic nedělal ze soupeřova obránce, vzdálil se mu, jako TGV pasoucím se ovcím podél trati a svoji pověstnou levačkou zahrál na stradivari soupeřova gólmana 4:1. Všechno vypadalo dobře, ale bohužel jsme nechali soupeře "čuchnout", další smůla je, že ne ke chloroformu. Po dvou vyvedených akcích Bad Boys snížili na 4:3 a v hlavách nám začaly vrtat obavy o výsledek. Tyto chmury ovšem rychle rozvířil povedenou brankou Kulhánek. Poslal domácímu obránci míč mezi nohy jak se sluší a patří a pak po vzoru mrštného Robbieho Keana se kolem bezmocného beka obtočil a střelou z první nedal gólmanovi absolutně žádnou šanci 5:3. Od tohoto impulsu se naše hra zlepšila o 100% a začaly se opět dít věci. Další gól padl po krásné kombinaci Kincla a Kulhánka 6:3. Po tomto gólu se hra opět trochu zklidnila, soupeř začal napadat i hluboko na naší polovině, z čehož padl gól sedmý. Salavec nevěděl co s míčem a tak použil svoji "lopatu". Míč opsal ve vzduchu nádhernou smuteční svíci a padl přímo na kopačku Horáčka, ten nelenil a míč si stáhl do své moci. Posléze svedl vítězný souboj s obráncem a levým bodlem zakončil na zadní tyč 7:3. Zbývalo 8 minut do konce. Bad Boys si vzali timeout a začali hrát powerplay. Hra s gólmanem nesla ovoce a během 4 minut dokázali snížit na 7:5. Po těchto rychlých gólech následoval náš timeout a konec utkání jsme si i přes některé velké šance soupeře pohlídali. V dnešním utkání zazářili dvougólový Kincl a Kulhánek. Kincl se dokonce může pyšnit statistikou 2+2. Pochvalu zaslouží také obrana, dnes by byl Radegast index některých hráčů hodně vysoký. Počet zblokovaných střel se totiž přes celý zápas stihl vyšplhat až na dvouciferné číslo, což je obdivuhodný počin.