Výsledek:    0:7 (0:3)
Sestava:      Jan Novotný (B), Pavel Bareš, Josef Hofmeister, František Bláha,Tomáš Kulhánek, Filip Šmída, Jan Beran, Jiří Šrámek, Petr Jánský
Góly:           -
Asistence:   -

Proti týmu FC Blešno "B" rozhodně nemáme dobré statistiky. Nedokázali jsme je ani jednou porazit. A dnešní výkon bohužel tento zvyk nezměnil. Před zápasem jsme si řekli, co chceme hrát. Hráči si ale nevzali tato slova dostatečně k srdci a na hřišti předváděli něco o čem se ve slušné společnosti nemluví. Záhy jsme také byli potrestáni. Hned ve třetí minutě jsme inkasovali zbytečný gól na 0:1 a v šesté ještě zbytečnější gól na 0:2. Je nutno poznamenat, že hráči byli upozorněni na soupeřova nebezpečného útočníka a nedokázali ho hned po třech minutách ubránit. Po několika šancích na naší straně kdy Šrámek trefil před odkrytou brankou gólmana a zanedlouho potom vyřešil ne příliš šťastně přečíslení dva na nula. Pan Šrámek sice góly nevsítil, ale alespoň se snažil na hřišti něco předvést. Velká většina týmu na hřišti působila tak, že jsem si připadal jako v pět hodin ráno na pláži v Chorvatsku - po hřišti se rozlézalo vtíravé ticho a jen sem tam ho přerušil křik protihráčů, který připomínal volání racků. Horší je, že do druhého poločasu si nikdo nevzal ani za nehet ponaučení. ba naopak tentokrát jsme dva góly jako uvítání do začátku poločasu dostali v rozmezí dvou minut. A hádejte, kdo skóroval... ano opět hráč, na kterého byli před zápasem hráči upozorněni. V zápase se prosadil celkem čtyřikrát. V druhém poločasu už přišlo i pár světlých chvilek. jednu takovou měl Beran, který se chytrým uvolněním ocitl sám před gólmanem, ale míč opět nasměroval do jeho hrudi. Šmída také předvedl chytré uvolnění, míč prorval mezi nohama protihráče, uvolnil se po lajně, ale akci opět nedokázal ozdobit gólem. Krom dalších několika střel, které byly buď příliš slabé na to, aby měly úspěch nebo mířily přesně doprostřed branky, jsme toho už mnoho nepředvedli. Za zmínku ještě stojí šance Bláhy, který se po levém křídle odhodlal k sólu, ale když se ocitl na vápně, nedokázal ani zakončit. Zápas skončil propastným rozdílem ve skóre 0:7. Není nutno jmenovat jednotlivé hráče, všichni hráli hrozně. Ze zápasu plyne hlavně jedno ponaučení: "U fotbalu je potřeba myslet". Tuto podmínku nikdo nesplnil a tak to taky vypadalo. Fotbal bez myšlení je jako řízek bez masa...takový nijaký. Vyzývám všechny hráče, aby se zamysleli nad tím jak hráli a příště, aby na hřiště vyběhl úplně jiný tým.