Výsledek:    4:3 (2:2)
Sestava:      Tomáš Kulhánek (B), Ondřej Horáček, Matěj Ležík, Tomáš Zelenka, Petr Čapek, Pavel Polanský
Góly:           Horáček, Ležík, Čapek
Asistence:   Horáček, Kulhánek

V minulém týdnu naše áčko sehrálo vyrovnaný zápas s Flamengem a dneska nastal čas na utkání našich béček. Týmy byly opět hodně vyrovnané. Náš tým vstoupil do zápasu o mnoho lépe než soupeř po dvou povedených akcích se prosadil po pěkné přihrávce Čapek střelou do protipohybu gólmana. 1:0 A za několik okamžiků se prosadil i Horáček po přihrávce Kulhánka. Vtipně si poradil v tísnivé situaci a po vzoru Lea Messiho přehodil klečícího gólmana 2:0. Zápas byl rozehrán dobře, ale bohužel jsme začali dělat chyby. Zápas byl dvěma chybami srovnán a za stavu 2:2 se šlo do šaten. V druhém poločase jsme předváděli zase poměrně pohledný výkon, který byl ovšem narušen dalšími zbytečnými chybami. Na pozici posledního zariskoval Zelenka, tento risk mu neprošel a soupeř pohodlně obešel bezmocného Kulhánka a stočil vývoj zápasu na jeho stranu. 3:2. Po několika minutách se nám podařilo vyrovnat. horáček si poradil se dvěma protihráči a míč naservíroval před prázdnou branku Ležíkovi 3:3. Horáček se stal hrdinou okamžiku jen proto, aby se po několika okamžicích stal hráčem jenž zápas rozhodne. 5 minut před závěrečným hvizdem jsme si vzali time-out - chtěli jsme hru uklidnit. Bohužel po time-outu jsme začali hrát naprosto nepochopitelně nahoru dolu. Teď přišla opět Horáčkova chvíle, nejprve namazal protihráči do samostatného úniku, který dokázal Kulhánek ještě zlikvidovat. Následně ovšem ztratil míč v útočné fázi znovu a tentokrát se obrana nedokázala dokonale zformovat. Soupeř šel do protiútoku. Polanský první střelu zblokoval. Bohužel se ale střela odrazila k volnému hráči soupeře, který vystřelil. Střela nebyla nijak nebezpečná, kdyby netrefila Horáčka, který se hokejově po vzoru Jiřího Vašíčka snažil vrhnout do soupeřova pokusu. Touto ekvilibristikou byl totiž míč ztečovám mimo Kulhánkův dosah a ten se mohl už jenom dívat, jak míč plachtí do odkryté části branky. 4:3. Zápas byl dnes velmi vyrovnaný, je věčná škoda, že jsme se nedokázali vyvarovat zbytečných chyb a neměli trochu toho pověstného štěstíčka. Doufejme, že do příšího zápasu dokážeme klacíkem vyšťourat z pat našich kopaček smůlu, která se tam zahnízdila a kdo ví, možná nás příště obdaruje paní štěstěna...