Výsledek:    4:4 (4:4)
Sestava:      Filip Šmída (B), Pavel Bareš, Josef Hofmeister, František Bláha, Tomáš Kulhánek, Matěj Pohořálek, Jan Beran, Viktor Kuskov, Jakub Machek, Pavel Polanský
Góly:           Bareš, Bláha, Kulhánek, Kuskov
Asistence:   Polanský 2, Beran

V sobotu 26.9. od 12:00 nastoupil náš C-tým k dalšímu utkání, a to proti FC Kojot B, který nám na jaře uštědřil drtivou porážku.  Bylo tedy co oplácet a navíc bylo již na čase získat poprvé v sezóně plný počet bodů a odrazit se v tabulce k výšinám. Kvůli absenci stabilního kapitána Kuldy si kapitánskou pásku oblékl premiérově pan Bláha, pod jehož vedením však nevstoupil tým do zápasu dobře a v době Hofmeisterova příjezdu (kolem 10. minuty) prohrával již 1:4, když jedinou brankou korigoval na 1:4 renomovaný střelec Kuskov. V době kdy na 2:4 snížil zhruba 10 min před koncem prvního dějství Kulhánek, byla nálada přece jen optimističtější. V tu chvíli bylo důležité neinkasovat a do druhého poločasu si přinést maximálně dvougólové manko. To se splnit podařilo, ba co více, v poločase již bylo skóre srovnané.  Postaralo se o to duo Bláha Bareš, kteří dostali shodně perfektně načasovanou přihrávku před prázdnou bránu. Jejich zakončení bylo již tak rutinní, jako když kotelník přihazuje lopatu uhlí do ohně. Jak aktivně zakončili borci v modrém první poločas, tak aktivně vstoupili do druhého.  Selhalo však vždy zakončení, takže dostal prostor vyniknout gólma Kojotů. Tempo neopadalo, naopak se tlak ke konci zápasu zvyšoval, avšak gól ne a ne přijít.  Po závěrečném hvizdu tak se tak zápis pana rozhodčího oproti prvnímu poločasu nezměnil - 4:4. Nutno na závěr podotknout že soupeř byl zajisté k poražení a dá se říci, že výsledek je pro nás ztráta dvou bodů.