Úvod » Ligové zápasy

BFK Orel HK x Argentinos Všestary

publikováno 10.04.2017

BFK Orel HK vs Argentinos Všestary 10:2 (2:2) sestava: Sali, Milan, Horvy, Míra, Ivan, Čáp, Pavel, Kína branky: Ležík 4, Čapek 2, Kulhánek 2, Polanský, Kincl hřiště: Sever čas: 13:00

Na zápas jsme se těšili, poněvadž jsme chtěli navázat na úspěšný start do jara. Po minulé nemilé zkušenosti s obdržením pokuty za parkování v zákazu vjezdu, jsme zaparkovali auto kousek od zmrzlinářství u zastávky Pyrám. Tam jsme byli při zamykání vozu upozorněni hned dvěma lidmi , že v těchto místech nám hrozí botička. Inu, Tomáš Kulhánek přeparkoval auto a hbitým krokem se během chvíle připoji k naší skupince, která si to již štrádovala na hřiště.

Sešli jsme se v hojném počtu a nutno dodat, že to je na jaře velmi pozitivní jev.Kéž by se z toho stalo pravidlo. Taktika před zápasem byla jasná - hrát aktivně, zodpovědně bránit a trefovat zařízení. Vcelku dlouho se hrálo bez branek, až se prosadil Petr "Čáp" Čapek. Posléze jsme inkasovali na 1:1. Vzápětí jsme šli opět do vedení,ale soupeř těsně před poločasem vyrovnal na 2:2.

O poločase jsme si řekli, že musíme zabrat a přidat na pohybu,že se to samo nevyhraje.To se ukázalo být dobrým receptem a brzy po začátku druhého poločasu jsme šli do vedení, které jsme postupně navyšovali. Nutno dodat, že soupeř už závěr vypouštěl a celkově se utkání dohrávalo v odpočinkovém tempu. Výsledek 10:2 vypadá jednoznačně, ale jak jsem již psal, tak o poločase to bylo 2:2.

S týmem Argentinos Všestary jsme na podzim doslova uválčili těsnou výhru 4:3 a proto jsme rádi, že tentokrát to nebyl zdaleka takový boj. Teď máme pauzu až do 22.4., kdy si to rozdáme v přímém souboji o třetí místo s týmem Seniors.