Úvod » Ligové zápasy

Senior x BFK Orel HK "A"

publikováno 23.04.2017

BFK Orel HK vs Argentinos Všestary 6:1 (1:0) sestava: Sali, Milan, Horvy, Míra, Ivan, Čáp, Pepa Ptáček, Marek L. branky: Zádrapa 2,Čapek,Horáček,Ležík M.,Ptáček hřiště: Sever čas: 11:00

Ač venku již panuje svojí dubovou holí duben, počasí tomu moc nenasvědčuje, venku vichr z hor a rtuti v teploměrech se nechce překročit 5°C. V tomto nepříznivém počasí se odehrálo klání mezi 4. a 3. týmem Krajského přeboru. První poločas se nesl v duchu opatrnosti, nikdo nechtěl uděl chybu, která by mohla rozhodnout zápas. Po několika podařených akcích se nám nedařilo skórovat. Soupeř se srdnatě bránil a hrozil z rychlých brejků. Míč do soupeřovy brány jsme v prvním poločase přeci jen dopravili, na 1:0 vstřelil z úhlu gól Petr Čapek. To bylo v prvním poločase vše.
Druhý poločas jsme začali opět dobře. Během chvilky jsme vstřelili gól z rohu (Pepa Ptáček). Soupeř, ale dokázal v následujících minutách snížit na 2:1. naše hra se na chvíli rapidně zhoršila a Seniors nás na chvíli přehrávali. Naštěstí jsme dokázali vstřelit dva rychlé góly, o oba se postaral Zádrapa, který snad konečně našel střeleckou slinu... V závěru ještě navýšili postupně Horáček a za chvíli Ležík a upravili tak na konečných 6:1.

Zápas o třetí místo se nám podařil. Odskočili jsme Seniors na 3 body a vytvořili jsme si ideální pozici k boji o stupně vítězů krajského přeboru.