Úvod » Ligové zápasy

Aero x BFK Orel HK "A"

publikováno 23.04.2017

BFK Orel HK vs Argentinos Všestary 11:3 (4:0) sestava: Sali, Milan, Horvy, Míra, Ivan, Čáp, Polda, Marek L. branky: Horáček 3,Čapek 2,Ležík M. 2,Zádrapa 2,Lisý M.,Polanský P. hřiště: Sever čas: 10:00

V neděli bylo ještě horší počasí než v sobotu. Silný severovýchodní vítr a 4 stupně nad nulou nejsou ideální počasí na fotbal.
Úvod utkání jsme zaspali. Myšlenkami jsme byli v šatnách a hra podle toho také vypadala. Soupeř se asi čtyřikrát dostal do rychlých brejků a poměrně nadějných přečíslení. Všechny tyto komplikace, ale dokázal Lukáš Salavec v bráně s pomocí obrany vyřešit. A první jsme paradoxně udeřili my. Pavel Polanský, po nepovedeném brejku soupeře, procedil míč skrz nohy gólmana a vedli jsme 1:0. Druhý gól přidal po přízemním centru do vápna Zádrapa 2:0. První poločas jsme již dohrávali v klidu. Přidali jsme ještě dva góly a půli zakončili vedením 4:0.
začátek druhého poločasu nám opět moc nevyšel, naše hra byla velmi neuspořádaná a dostali jsme to o co jsme si koledovali. Gól. 4:1. pak přišel ještě druhý gól do naší sítě, ale nakonec se nám hru podařilo dostat pod kontrolu, vstřelit dalších pár gólů a dokráčet si k zaslouženému vítězství 11:3.

Pokračujeme v sérii výher, na jaře jsme zatím neokusili, co je to porážka. Remízy se nám také vyhýbají. Jen tak dál. 29.4. v 8:00 prověří naše fotbalové schopnosti Flamengo, doufejme v prodloužení vítězné série...