Úvod » Ligové zápasy

BFK Orel x Údolí hladu

publikováno 01.05.2017

BFK Orel x Údolí Hladu sestava: Sali, Milan, Horvy, Ivan, Čáp, Polda, Jiří branky: Milan 4,Čáp 2,Horvy 2,Ivan 2,Polda hřiště: Olympie čas: 12:00

Nedělní poledne bylo slunečné, naše tváře ovíval lehký větřík a my jsme byli připraveni k dohrávce 18. kola s Údolím hladu. Vstup do utkání byl velmi nepřesvědčivý, a to z obou stran. nepřesná přihrávka střídala nepřesnou přihrávku. Údolí se vzpamatovalo k naší smůle první a z gólu se po právu radovalo jako první. My jsme náš gólový účet počali splácet později. Skóre otevřel Čáp utěšenou střelou po zemi k tyči 1:1. Horvy nachytal na nedbalkách soupeřova gólaman, který se příliš rozvášnil při rozehře a jeho námaz už pouze stačilo uklidit do prázdné branky 2:1. Do konce poločasu, se ještě jednou trefil Čáp a rozvlnit se podařilo i Ivanovi. Poločas 4:1. Pohoda klídek, vedeme o tři góly. No jo, ale co se nestalo, soupeř začal vystrkovat růžky. Na začátku druhého poločasu byl jasně lepší. Zaslouženě se mu podařilo snížit. A při skóre 6:4 jsme na našich kopačkách objevili nervozitu a obavy z výsledku. Díky Bohu soupeř další šance na snížení nevyužil, zvýšili jsme náskok na 7:4. Za tohoto stavu se Údolí rozhodlo hrát powerplay. Při této jejich činnosti jsme dali další tři góly. A v poslední minutě, když už soupeřův gólman opět opanovával jeho svatyni, upravil Milan skóre na konečných 11:4.