Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Ligové zápasy

BFK Orel x Vlčáci

publikováno 21.05.2017

BFK Orel x Vlčáci sestava: Sali, Ivan, Horvy, Ptáček, Čáp, Míra, Jiří branky: Horvy 4, Čáp 3, Ivan 2, Míra 2, Ptáček hřiště: Sever čas: 9:00

Sobotní rána jsou pro některé týmy termínem takřa zabijáckým. Proč? Pátek je den, kdy jdou povinnosti stranou a poměrně markantní část obyvatelstva tyto povinnosti zahání několika či více sklenkami lahodného nnápoje obsahujícího více či méně molekul C2H5OH. Jelikož je to molekula malá, vylučuje se i plícemi. Na hřišti proto velice rychle poznáte, kdo tento omamný nápoj požil. I my jsme byly takových výparů svědky :D. Soupeř byl zase svědkem 5 gólu do jeho vlastní sítě běhěm prvních, řekněme, 8 minut. Náš gólostroj ne a ne zastavit. Do poločasu se už jednalo o debakl a kdyby byli přítomni fanoušci, už by mohli skandovat: "Deset, deset!". Poločas skončil 9:1.
Druhý poločas už byl prachbídný z obou stran. Ani jeden tým nedokázal proměňovat tutové šance typu 3 na 1. Někdy to bylo k smíchu, ale často spíše k pláči. Ačkoliv jsme potěšili nepřítomné fanoušky a dovršili jsme ne deset, ale rovný tucet gólů, druhý poločas jsme vyhráli pouze 3:2.
Víc asi nemá cenu dodávat. Snad jen to, že se musíme naučit soustředit se na hru po celý zápas. Ať už je skóre 10:0 či 0:10.
Ještě jsem Vám dlužen výsledek celého zápasu 12:3.