Úvod » Ligové zápasy

BFK Orel x Trencampe

publikováno 03.06.2017

BFK Orel x Tremacampe sestava: Sali, Ivan, Horvy, Milan, Čáp, Míra branky: Míra 4, Milan 3, Horvy 3, Ivan 3, Čáp 2 hřiště: Sever čas: 9:00 3.6.2017

Čas 9:00 jsme považovali za přímo skvelý. Člověk se vyspí relativně dlouho a nemusí ani nosit branky. Chyba lávky. Od osmi se 3.6. nehrálo a tak jsme po vzoru egyptských stavitelů pyramid spekulovali, jak branky přemístit bez větší námahy. Úspěšně se zadařilo a mohl začít zápas, na který jsme nastoupili po vzoru soupeře pouze ve čtyřech do pole. Čáp se v benzínovém autě kamaráda dokodrcal na místo utkání někdy v 9:15 a měli jsme aspoň jednoho na střídání. To bylo ve slunném počasí na rozpálené gumě Severu velmi žádoucí. Čápovu ďábelskou jízdu z Janských lázní jsme o to víc ocenili, když soupeři přišli tři hráči na střídání.

Hra 4 na 4 bez střídání nám vyloženě svědčila. Po několika minutách to bylo 3:0 v náš prospěch. Jeden z hráčů soupeře se počal obávat, že by mohli dostat "pětku" a počal nabádat své spoluharcovníky k lepší obraně. Ale chtít obranu po harcovnících, je jako žádat od Jiřího Šrámka trefovat prázdnou branku :D. I když soupeři přišli tři hráči na střídání, dostával gól za gólem a za poločasu šel do stínu za stavu 6:1. Druhý poločas byl trochu hektičtější, už jsme se plně nekoncentrovali, a proto jsme soupeři, který sice část poločasu dokázal držet míč na naší půlce a "nasázet" nám další dva góly, vstřelili pouze dalších devět gólů. 15:3. Obavy protihráče z pětky byly ztrojnásobeny a naše série bez prohry prodloužena. Pozápasové oslavy v podobě točené zrmzliny u stánku poblíž hřiště jsme si my čtyři oslavovaní vychutnali úplně stejně, jako Trencampe. S nedočkavostí očekáváme Pantery z NK Growlu. Naše křídla si uchráníne a snad zatneme panterům drápy do těla jako lovné zvěři...